Financiële hulp in coronacrisis
DIG IT UP heeft net als veel andere instellingen last van de coronacrisis. De deuren van de galerie bleven dit jaar lang gesloten voor het publiek en we misten het contact met onze gebruikelijke bezoekers. Er waren geen inkomsten, terwijl vaste lasten wel doorgingen.
Gelukkig kregen we hulp om deze lastige periode te overbruggen. De verhuurder bood ons een korting op de huur gedurende de maanden van de lockdown. Ook kregen we een mooie bijdrage van het Rabobank Coöperatief Fonds als tegemoetkoming voor de financiële tegenslagen door de coronacrisis. Wij bedanken hen en zijn enorm blij met deze steun.
Sinds 1 juni zijn we weer open en hebben we gelukkig al weer verschillende online- en etalage-exposities kunnen organiseren. We hebben goede hoop om ons programma voor dit jaar en volgend jaar alsnog te kunnen uitvoeren.
|